O nas

Dietetyk – Marta Jarmuż

Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz kursach związanych z dietetyką oraz psychodietetyką. Oprócz konsultacji indywidualnych prowadzi liczne warsztaty, wykłady i spotkania w Domach Seniora, placówkach oświatowych w celu nauki zasad prawidłowego odżywiania.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Oprócz zaleceń żywieniowych, każda osoba na wizycie otrzymuje potężną dawkę motywacji i wsparcia.

Prywatnie jest wielką pasjonatką aktywnego spędzania czasu.

3+

Etapy działania

4+

Konsultacje miesięcznie

9+

Rodzajów kuracji

300+

Zadowolonych klientów

Jak działamy?

Metoda Naturhouse, którą wykorzystujemy w swojej pracy  to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. Składa się ona z trzech filarów:

  • cotygodniowych wizyt u dietetyka,
  • indywidualnie dobranym planie żywieniowy
  • oraz naturalnej  suplementacja, która korzystnie wspiera proces odchudzania.   

Dieta oraz suplementacja dobierana jest na  podstawie badań, wywiadu i szczegółowych pomiarów analizy składu ciała. Najpierw określana jest przyczynę nadwagi, a następnie wspólną pracą walczymy z nią opierając się na doświadczeniu i wiedzy. Ważnym elementem, niestety często omijanym jest stabilizacja wagi, czyli wyprowadzenie z diety. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej stabilizacji  klienci utrzymują zdrowe nawyki żywieniowe i nie doświadczają efektu jo-jo.

Warto wiedzieć, że Naturhouse to nie tylko kurację odchudzające. W swojej ofercie mamy plany żywieniowe odpowiadające na indywidualne potrzeby organizmu, m.in dieta na przytycie, diety odchudzające u osób ćwiczących, diety oczyszczające organizm, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, diety na cukrzyce i wiele innych!

“Schudłem ponad 20 kg. Próbowałem wszelakich diet, ćwiczeń, niestety zawsze kończyło się tak samo – efekt jojo. W lipcu minął rok od czasu jak utrzymuję wagę w ryzach”

Jan Nowicki

“25 kilogramów mniej, a w lustrze minus 10 lat. Dziękuje za pomoc i wsparcie. Mogę rekomendować wasze usługi każdej osobie borykającej się z problemem nadwagi.”

Marta Kwiatkowska

“Nigdy nie byłam gruba, ale wynikało to z mojego stylu życia. W pewnym wieku jednak zaczęłam się zastanawiać czy moja dieta jest w ogóle zdrowa. Pani Marta sprawdziła i ułożyła mi dietę, dzięki której czuje się po prostu lepiej.”

Alicja Grykowska

“Cała rodzina mówiła na mnie “beznadziejny przypadek”, gdyż jak schudłam 2kg, to przytyłam 4… Od czasu jak opiekuje się mną Pani Marta, nie ma wachań, a waga leci powolutku w dół

Ania Wells

Przewiń do góry
Call Now Button