Pierwsze Międzyzakładowe Zawody Kajakowe. NATURHOUSE Żnin wraca do domu z pucharem

W ubiegłym tygodniu Centrum Sportów Wodnych w Żninie na swoim profilu na facbooku zamieścił informacje o Pierwszych Międzyzakładowych Zawodach Kajakowych z terenu gminy Żnin. Jako, że firma NATURHOUSE promuje zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną z chęcią podjęła wyzwanie.

Na plaży Miejskiej w Żninie w dniu 22.08.2021r o godzinie 15.00 Naturhouse wystawił aż dwie załogi, które reprezentowała Marta z Bartkiem oraz Gracjana z Ewą. W całych zawodach brało udział siedem kajaków, które pokonały dystans 3600 metrów. Trasa dość łatwa ale przeciwnicy zarzucili takie tempo, że trasa okazała się dość wyczerpująca.

Na samej mecie, gdy wszyscy przypłynęli padło hasło, że “zwyciężyli wszyscy, którzy ponad siedzenie przed telewizorem przedkładają zdrowy tryb życia i świetną zabawę w gronie innych pozytywnie zakręconych ludzi”. To hasło ogromnie nam się spodobało więc za rok na pewno tam wrócimy. Nagrodami dla zwycięzców były puchary i właśnie z jednym takim pucharem za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Kobiet wrócił Naturhouse.

Zdjęcia autorstwa pana Leonarda Łuczak

Przewiń do góry
Call Now Button