OBRADY IV EDYCJI BITWY NA KILOGRAMY

To już tradycja, że w okresie wakacji dietetyczki NATURHOUSE wraz ze swoją rodziną spotykają się wspólnie na obrady Bitwy na kilogramy.
Wzorem lat ubiegłym głównym punktem programu był spływ kajakowy, dlatego w tym roku wybraliśmy się na Kaszuby do malowniczej miejscowości Swornegacie.

W związku z tym, że nasza “rodzina” Naturhouse z roku na rok się powiększa spływ kajakowy do doskonała okazja poznania się, zintegrowania. Z miejscowości Rolbik rzeką Zbrzyca wspólnie wyruszyliśmy na kilkugodzinną przygodę na kajakach. Oczywiście jak przystało na dietetyczki nie zabrakło zdrowych przekąsek. Nasze batony Slimbel, ciastka Fibroki, po przepłynięciu kilku jezior niejednej osobie dały zastrzyk siły i energii. Trasa spływu, jak się okazało do najłatwiejszych nie należała ale widoki, atmosfera wszystko rekompensowała.

Po całym dniu na wodzie przyszedł czas na wspólne biesiadowanie i ustalenia co do IV edycji TURNIEJU MIAST BITWA NA KILOGRAMY.

Poniżej podaję harmonogram Turnieju, który oczywiście może ulec małym zmianom:

  • nabór kandydatów 6.09-20.09.2021
  • ogłoszenie składu drużyn do – 27.09.2021
  • prezentacja drużyn 28.09.-3.10.2021
  • rozpoczęcie kuracji 4.10.2021
  • zakończenie kuracji – 5.11.2021
  • ogłoszenie wyników – 14.11.2021
  • uroczysta kolacja połączoną z wręczeniem nagród – do 12.12.2021

Mam nadzieję, że pandemia korona wirusa nie popsuję nam planów i we wrześniu ruszymy z naborem.

Krótkie przypomnienie co to jest Bitwa na Kilogramy

Bitwa na kilogramy to rywalizacja zespołowa i indywidualna 6 punktów NATURHOUSE z miast: Bydgoszczy, Inowrocławia, Koła, Torunia, Włocławka i Żnina. Każde z tych Centrów Naturhouse we wrześniu będzie szukać 3 zmotywowanych do walki ze zbędnymi kilogramami osób, które utworzą drużynę.
W czasie trwania akcji uczestnicy będą pod stałą, bezpłatną opieką swojego dietetyka, a ich zadaniem będzie zrzucenie jak największej liczby kilogramów zarówno indywidualnie jak i zespołowo.

W październiku wybrani uczestnicy „Bitwy na kilogramy” staną do walki. Wsparcia i motywacji będą udzielać im najlepsi z najlepszych – dietetycy Naturhouse. Stawka jest wysoka; to walka o zdrowie, dobre samopoczucie, wyższą samoocenę i zgrabną sylwetkę.
Dietetycy z Naturhouse będą wspierać swoje drużyny na każdym etapie walki z nadwagą. Zmierzą, zważą, zaproponują zindywidualizowaną dietę dostosowaną do potrzeb i trybu życia, będą też stale motywować do kolejnych osiągnięć na drodze ku szczuplejszej sylwetce.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku, tam niebawem znajdziecie więcej informacji.

Poniżej fotorelacja z obrad Bitwy na kilogramy

Przewiń do góry
Call Now Button